RESTAURACJE Z KĄCIKIEM DZIECIĘCYM W POZNANIU

Gdzie wybrać się w Poznaniu do restauracji z dziećmi? To problematyczne pytanie zadaje sobie wiele rodziców, którzy planują wyjście na miasto ze swoimi pociechami. Oto lista  miejsc w Poznaniu z najlepszymi kącikami dziecięcymi!

Bawimy / ul. Dąbrowskiego 89/U5

To połączenie bawialni i kawiarni. Połowa lokalu to małpi gaj, zjeżdżalnie, drewniane zabawki w duchu Montessori, klocki, wózki, lalki – wszystko, co kochają dzieciaki w wieku 0-5 lat. Wchodzi się tu bez butów, a godzina zabawy w dni robocze to 30 zł, 2 godziny 50 zł, bez limitu – 60 zł. Druga część to kawiarnia z ciachami, napojami i kawką.

Dobra Ta Kawa / ul. Oświecenia 59 

Przytulna, rodzinna kawiarnia na Ratajach, w której rodzice wypiją przyszną kawkę, zjedzą ciasto, a dzieciaki wybawią. W menu znajdziecie m.in. serniki, tartaletki i lody, a w kąciku dziecięcym sporo zabawek i gier, ktore zajmą najmłodszych.

Family Restaurant & Cafe / ul. Grunwaldzka 136

Kultowe miejsce spotkań dla wszystkim rodziców, którzy chcą zabrać swoje pociechy do kawiarni, i porozmawiać ze znajomymi. To ulubione miejsce wielu mam na kawę z koleżankami, bo kąciki dziecięce są tam imponujące – znajdują się w każdej sali i w ogródku.

fot. fanpage restauracji

 

RESTAURACJA MOTYL / ul. Fieldorfa 6

Motyl to miejsce na Strzeszynie Greckim z klimatycznym wnętrzem, w którym można najpierw zjeść pizzę, później coś słodkiego, a w międzyczasie pokierować dzieci do dedykowanego dla nich kącika. Idealnie na weekendowy chill z dziećmi z dala od zgiełku centrum, ale wciąż w mieście! 

RUSAŁKA RESTAURACJA / ul. Golęcińska 27

To idealne miejsce na weekendowe wyjście z dziećmi – bliskość jeziora sprawia, że zwłaszcza nadchodzącym latem warto zabrać dzieci na wycieczkę rowerową i zrobić sobie przystanek w Restauracji Rusałka.

fot. fanpage restauracji

Małe Fusy / Os. Bolesława Chrobrego 110

Ta rodzinna kawiarnia na Piątkowie oferuje ciasta, torty i pyszną kawę dla rodziców oraz kącik zabaw dla dzieci. Miejsce to regularnie organizuje warsztaty zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych – świetne miejsce spotkań pełne nietuzinkowych wydarzeń. Zdecydowanie warto tam zajrzeć w tygodniu i w weekendy. 

fot. fanpage kawiarni

Sprawdźcie także:

 

Byliście już w tych miejscach z Waszymi pociechami? A może znacie jeszcze inne miejscówki, które chętnie goszczą najmłodszych? Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach.

zobacz również:

GDZIE NA JAGODZIANKI W POZNANIU W 2024?

GDZIE NA PISTACJE W POZNANIU?

10 ODKRYĆ KULINARNYCH W POZNANIU (I NIE TYLKO!) #20