WSPÓŁPRACA

MYTUJEMY to nie tylko Magda i Mateusz. To przede wszystkim szerokie grono wielbicieli odkrywania nowych smaków i miejsc z całej Polski. Filozofia, która skupia ludzi kochających przyjaźń, smaczne jedzenie & radość płynącą ze spędzania wolnego czasu.

STATYSTYKI

Naszego bloga czyta miesięcznie 100 000 użytkowników. Profil MYTUJEMY na Instagramie śledzi ponad 45 000 fanów pysznych kadrów. Nasze relacje na Instagramie odnotowują ilość 10 000 wyświetleń dziennie. Fanpage MYTUJEMY na FB to społeczność 30 000 wyjątkowych foodiesów. Grupa MYTUJEMY POZNAŃ to ponad 9000 aktywnych członków, śledzących trendy w gastronomii w ścisłym centrum Wielkopolski. Będzie więcej!

OFERTA

Jesteśmy otwarci na różnorodne formy współpracy:

1/ wpisy sponsorowane na kanałach społecznościowych Facebooku/Instagramie [PRZYKŁAD]

2/ dedykowane relacje Stories na Instagramie / relacja na Facebooku

3/ konkursy z nagrodami dla fanów [PRZYKŁAD]

4/ współorganizowanie wydarzeń / patronat / udział w evencie + relacja na kanałach social media

5/ wyjazdy sponsorowane

6/ lokowanie w zestawieniu na blogu

7/ dedykowane WIZYTÓWKI – autorska na blogu MYTUJEMY.pl, wspieranej treściami na platformach społecznościowych. To story-tellingowy tekst przedstawiający Twój lokal z wielu perspektyw. Tworząc artykuł, angażujemy się na maksa, poznając historię miejsca, odwiedzając kilka razy restaurację, zbierając materiał fotograficzny i copywriterski. [PRZYKŁAD]

8/ Szkolenie social-mediowe dla Ciebie i Twojego zespołu – jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie gastronomii online. Z chęcią wykonamy audyt dotychczasowych działań na Facebooku i Instagramie, zaproponujemy nową strategię działania, a także przeprowadzimy szkolenie lub warsztat dla Twojego teamu. Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie. Nie wykluczamy także współpracy agencyjnej, tj. obsługi mediów społecznościowych Twojej restauracji.

9/ Stworzenie pakietu zdjęć do wykorzystania na mediach społecznościowych – dzielimy się naszą wiedzą z zakresu mobilnej fotografii kulinarnej oraz social media, by dostarczyć zestawy materiałów gotowych do wykorzystania przez Ciebie.

Jeśli jednak chodzi Ci po głowie niesztampowy pomysł na wspólne działanie, zrealizowanie projektu, który odbiega od standardów w marketingu gastronomii, jesteśmy otwarci na świeżość i nowe podejście. Napisz do nas wiadomość na [email protected], postaramy się odpowiedzieć możliwie jak najwcześniej (jeśli nie odpowiadamy w przeciągu kilku dni – przypomnij się, czasami coś nam umyka).

Każda współpraca płatna jest przez nas jasno oznaczana. Współpracując z Twoją marką, okazujemy Ci pełne zaufanie i pokazujemy, że identyfikujemy się w pełni z filozofią reprezentowaną przez Twoją firmę.

Zanim napiszesz do nas wiadomość, zastanów się, czy nasze światy do siebie pasują. Jeśli tak, działajmy!

Jesteśmy firmą i wystawiamy faktury VAT.

MYTUJEMY W MEDIACH

Podczas naszej działalności mogliście nas zobaczyć w następujących mediach: Gazeta Wyborcza (online & print), FreshmagPuroHotel.pl, Magazyn Restauracje i Catering (kilkukrotnie), TVN, JOY, WTK (kilkukrotnie), ELLE Polska, ESKA (kilkukrotnie), TUU magazyn, Radio Meteor, Puro MAG etc.