POZNAŃ: 5 MIEJSC, Z KTÓRYCH ZAMAWIAMY PRZEZ PYSZNE.PL

Dobrze zjeść? To pragnienie każdego z nas. Co zrobić, kiedy za oknem niepogoda, a Was ogarnia niechęć do spacerów? My w takich momentach korzystamy z pyszne.pl, zamawiając jedzenie prosto do naszego biura. Przeczytajcie poniższy tekst, aby poznać naszych faworytów „Z dowozem”!

W przeciągu niespełna miesiąca zamówiliśmy przez Pyszne.pl jedzenie z: Sushi Bushi, Why Thai, Suszone na Wynos, Rico’s Kitchen, Estella Węgorka, Tartovnia Tarty Francuskie, Wartko nad Wartą. Wstępną selekcję przegrały – Rico’s Kitchen ze względu na brak możliwości dokonania płatności online. W przedbiegach odpadły także: Estella Węgorka oraz Wartko nad Wartą, ze względu na poziom smakowitości (równy zeru) i wygląd zamówienia (gorzej być nie mogło). 

Jakie miejsca mają faktor #MYTUJEMY? Notujcie!

SUSZONE NA WYNOS / MENU NA PYSZNE.pl

Tego hitu nie trzeba nikomu przedstawiać. Legendarna już w Poznaniu knajpa – SUSZONE NA WYNOS – słynie z doskonałego ciasta do pizzy i sezonowych dodatków, łączonych w niepowtarzalne warianty smakowe. Zamówiona online pizza dotarła do nas w stanie idealnie przypominającym te serwowane w lokalu przy ul. św. Czesława. Nieco ostygła po drodze, ale po 15 minutach wiedzieliśmy jedno – jest to nasz faworyt w kategorii – Pizza z Dowozem w Poznaniu.

WHY THAI / MENU NA PYSZNE.pl

Gdy na naszym Instagramie okrzyknęliśmy tajską knajpę – WHY THAI – Królem Pad Thaiów, w komentarzach zawrzało, a my przyglądaliśmy się tej dyskusji, wciąż wspominając smak tego przeboskiego dania. Ich Pad Thai’e należą do naszych ulubionych dań z cyklu Na Wielki Głód, są ogromne, pełne aromatycznych składników, świeżych krewetek, limonki i pachnącej kolendry. Cena nie należy do najniższych w Poznaniu, ale gdy wymagasz naprawdę świetnej jakości jedzenia i takowe otrzymujesz – przestajesz marudzić.

BUSHI SUSHI / MENU NA PYSZNE.pl

Jeśli zechcecie przez moment przenieść się do Kraju Kwitnącej Wiśni – rekomendujemy zamówienie czegoś z BUSHI SUSHI – suszarni, której lokal znajdziecie przy poznańskiej Murawie. To opcja pt. Dobre Sushi w Dobrej Cenie. Zestawy zaczynają się u nich od 33 PLN – warto zamówić wówczas posiłek w dwójkę, a koszt zamówienia podzielić między sobą. Zupa MISO stamtąd wymiata – jest rozgrzewająca i bardzo aromatyczna. Lokal oferuje również pieczątki, które możecie zbierać w formie elektronicznej za pośrednictwem Pyszne.pl.

GRINGO BAR / MENU na PYSZNE.pl

Ten lokal kiedyś bardzo nas rozczarował, teraz – jedna z ulubionych opcji na „z dowozem”. Słynny meksykański bar prosto z Warszawy zawitał do Poznania, aby karmić największych miłośników kuchni meksykańskiej, ale też i… przekonać tych, których nachosy, avocado i dobra dawka chilli nie do końca kręcą. Zamówione burrito, quesadillas i nachosy w stylu gringo nas totalnie porwały – estetycznie opakowanie, wielkie porcje i smak, kolorowy jak wygląd dań! Świeże, ciepłe i różnorodne. Gringo pasuje zarówno na pyszny i syty lunch do biura, jak i ratunek na Fazę Gastro podczas imprezy. Zdecydowanie na plus!

TARTOVNIA / MENU na PYSZNE.pl 

Gdy najdzie Cię potrzeba na jedzenie na wynos, a opcje a) pizza,  b) burger omijasz z daleka, jest jeszcze wariant… c) tarta! Lekka, smaczna, idealna na leniwe popołudnie, gdy za oknem deszcz, a w żołądku głód. Tarty z Tartovni zamawiamy regularnie od roku, zaskakują połączeniami smakowymi, delikatnym ciastem i bardzo miłą obsługą. Tip dla Was: jak zamawiać, to tylko tartę w wersji dużej! Jej wielkość 3-krotnie przekracza wariant 20-centrymetrowy (tarta mała).

KONKURS – DO WYGRANIA 3 x 100 PL do wykorzystania na pyszne.pl!

Napisz, z której z powyższych restauracji chciałbyś zamówić jedzenie do Twojego biura i dlaczego. Najbardziej kreatywne i interesujące odpowiedzi, z uzasadnieniem wyboru, zostaną nagrodzone voucherem o wartości 100 PLN do wykorzystania na Pyszne.pl (tylko dla lokali z możliwością płatności kartą). Na Wasze zgłoszenia czekamy w komentarzach pod tym artykułem do 24.10.2016r. Powodzenia!

REGULAMIN KONKURSU > SPRAWDŹ <

Polubiłeś powyższy tekst? Podaj dalej. Udostępnianie znaczy dla nas wiele! Więcej na naszym Instagramie, fanpage’u oraz Snapchacie: MYTUJEMY. Nasz oficjalnych hashtag – #MYTUJEMY – taguj, pozwól nam Ciebie odnaleźć.