PLEBISCYT MYTUJEMY 2022 – GŁOSOWANIE!

Pora wyróżnić tych, którzy swoją ciężką pracą dbali o nasze pełne brzuchy i wybitne doznania kulinarne w niełatwym roku 2022!

Wybierzcie z nami najlepsze miejsce na gastronomicznej mapie Poznania! Lokal unikatowy, który w minionych miesiącach nieźle nawywijał, zaskakiwał bądź – po prostu utrzymywał świetny poziom. Zawsze wychodziliście stamtąd zadowoleni? Wracaliście regularnie, a menu znacie do dziś na pamięć? Śledzicie social media z zapartym tchem, wypatrując nowości bądź tęsknicie już do kolejnej wizyty…? To chyba Wasz Lokal Roku 2022!

Co z Marką Roku 2022? To nasz ukłon w stronę lokalnych dostawców i rzemieślników. Docenienie ich krafrowej pracy, przemyślanego produktu, brandingu, smaku, strategii działania… to brand, na którego widok śmieje Wam się buzia.

Do Waszej dyspozycji oddajemy po 3 głosy na 2 kategorie – Lokal oraz Marka Roku 2022. Korzystajcie z nich rozważnie!

P.S. By legalnie móc zagłosować w plebiscycie, musisz mieć aktywne konto w serwisie gmail.com. To nasza forma na bezpieczne przeprowadzenie głosowania oraz zabezpieczenie przed ew. próbami oszustwa.

P.S. 2. Nie rozdzielamy Lokalu Roku na poszczególne kategorie. Jeśli potrzebujecie podpowiedzi, możecie Wasze 3 głosy mądrze rozdysponować na restaurację, kawiarnię i wieczorne miejsce/śniadaniownię.

W razie problemów z serwerem MYTUJEMY.pl odsyłamy bezpośrednio na stronę formularzu do głosowania. Dziękujemy za każdy oddany głos i poświęcony czas!

Dla przypomnienia – ZWYCIĘZCY poprzedniej edycji.

Madzix & Mateo.