CATERING WIELKANOCNY – PRZEGLĄD OFERT W POZNANIU

Wielkanoc 2020 za rogiem. Już dziś warto zamówić catering wielkanocny, aby mieć pewność, że mimo nadzwyczajnych warunków, będzie wyjątkowo i smacznie.

Podrzucamy nasz subiektywny przegląd ofert świątecznych w Poznaniu. Korzystajcie do woli. Kolejność przypadkowa.

1/ ZRYJ ZDROWO CATERING. Święta w wersji fit? Jak najbardziej. Anka Zientalska zadba o to, aby było smacznie, zdrowo i pożywnie. Pełna oferta cateringowa do podejrzenia poniżej. .

2/ RESTAURACJA PAPAVERO. Spróbowaliśmy raz pasztetu z dzika i nie wyobrażamy sobie kolejnych Wielkanocy bez niego. Pełna oferta oraz zasady zamówień znajdziecie tutaj.

3/ ŻUK breakfast & lunch. Kucharze Żuka wyręczą Was w gotowaniu świątecznych dań. Jeśli nienawidzicie kroić warzywek do jarzynowej – skorzystajcie z ich usług.

4/ PODWIECZOREK. Wypieki wegańskie i bez glutenu. Ten „majonez” z aquafaby może być jakimś sztosem, tej!

5/ BARCYDZIEŁO. Jeśli mielibyśmy wybrać jedną rzecz, którą możecie stamtąd zamawiac w ciemno, to ich pierogi. Perfekcyjne ciasto.

6/ FERMENTUJEMY. My podpytalibyśmy jeszcze o białą kapustę kiszoną lub ich inne przekąski w słoikach.

7/ PLANTA BISTRO. Wegańskie święta też są możliwe. Planta wystrzeliła z tym roślinnym cateringiem w porę. Korzystajcie, nie dziękujcie.

8/ PESTO RESTAURACJA. Dębiec, Luboń, Wiry, Komorniki, Świerczewo, Łęczyca, Plewiska… do nich macie naprawdę blisko.

9/ FUDGE FILOSOPHY. Wielkanocne boxy & serniki. Oferta będzie dostępna na dniach na ich fanpage’u. Foodpornowe słodkości na pewno znajdą swoich zwolenników.

10/ WOLNA – PIEKARNIA BEZGLUTENOWA. Spory wybór bezglutenowych wypieków – chlebów i bułek. Do tego słodkie wypieki i np. majonez wegański.

11/ MÓWISH MASH. Serniki na święta w przeróżnych wariantach. Dzwońcie do nich: 573 938 989 i dopytujcie, co i jak. Polecamy!

12/ RESTAURACJA SARBINOWSKA. Ta restauracja to nasze ostatnie odkrycie. Szkoda, że nie możecie spróbować ich menu stacjonarnie. No, ale skoro Wielkanoc nadchodzi… to może zjecie ich w domu?13/
PARLE PATISSERIE. Pannetone, Kugloff pistacjowy, Brioche, mazurki (cytrynowy, czekoladowy), wielkanocne makaroniki, torty, bagietki i chleby. Zamówienia telefoniczne: 575 551 664. Odbiór własny przy Grunwaldzkiej 33c.

14/ ZDOLNI. Tutaj będziemy mieli do czynienia na pewno z NIEMAŁYMI porcjami. Zdolni jak to Zdolni… karmią od serca.15/
WERANDA FAMILY. Oni są mistrzami w tworzeniu rodzinnego klimatu. Na Wielkanoc też pokażą to, co najlepsze.

16/ MASSIMILIANO FERRE. Modra kapusta doprawiona suszoną śliwą i porzeczkami? Buraczki zasmażane na maśle? Kluseczki półfrancuskie? Beef Strogonoff z polędwicy wołowej? Aż ślinka cieknie…

17/ PROJEKT WILSON. Łazarskie rejony też wykarmią Poznaniaków w Wielkanoc.

18/ PINCO PALLINO. Świąteczne menu we włoskim stylu. Tortellini, trufle, jagnięcina i o wiele więcej.

19/ YES.SER. Jeszcze nie ma oferty, ale napisaliśmy do nich wiadomość „będzie można na święta sernik”? Odpisali, że: „Tak. Poszerzamy jeszcze ofertę o małe serniki na czas zarazy i inne ciacha. Potrzebujemy jeszcze chwili na dokończenie ofert”.

20/ KRAFT. Maurycy jak co roku zaprasza po swoje świąteczne wyroby. My tam się bardzo jaramy, bo wiemy, że to wyższa półka jest i wszystko będzie smacznie. A biała parzona… zawsze super!

Więcej cateringowych rekomendacji znajdziesz na naszej grupie facebookowej – MYTUJEMY POZNAŃ – korzystaj! Jesteś restauratorem – wejdź na grupę pod ten post i dodaj swoja restaurację.