O NAS / OFERTA

mytujemy1

MYTUJEMY – przyjacielski duet z Poznania tworzony przez Magdę i Mateusza. Wielbiciele dobrego jedzenia, estetycznych fotografii i inspirujących historii. Nieustanni poszukiwacze nowych i interesujących miejsc na kulinarnej mapie Poznania i nie tylko. Zawodowo specjaliści social media, szkoleniowcy, twórcy contentu, absolwenci UEP oraz WSB a także wykładowcy na UAM w Poznaniu. Współtwórcy wielu kulinarnych wydarzeń. Nasze poczynania możecie obserwować na Instagramie – @MYTUJEMY oraz naszym fanpage’u – MYTUJEMY.

NASI FANI

MYTUJEMY to nie tylko Magda i Mateusz. To przede wszystkim szerokie grono wielbicieli odkrywania nowych smaków i miejsc z całej Polski. Filozofia, która skupia ludzi kochających przyjaźń, smaczne jedzenie & radość płynącą ze spędzania wolnego czasu.

Naszego bloga czyta miesięcznie 100 000 użytkowników. Profil MYTUJEMY na Instagramie śledzi ponad 34 000 fanów pysznych kadrów. Nasze relacje na Instagramie odnotowują ilość 10 000 wyświetleń dziennie. Fanpage MYTUJEMY na FB to społeczność 26 000 wyjątkowych foodiesów. Grupa MYTUJEMY POZNAŃ to ponad 5000 aktywnych członków, śledzących trendy w gastronomii w ścisłym centrum Wielkopolski. Będzie więcej!

OFERTA

Współprace płatne na naszych kanałach ograniczamy do minimum. Zależy nam na tworzeniu wartościowych, niepowtarzalnych treści, które zaciekawią naszych czytelników i będą w 100% „nasze”. Jeśli jesteś właścicielem restauracji, kawiarni lub innego miejsca związanego z szeroko pojętą gastronomią, możemy zaoferować Ci następujące modele współpracy:

1/ Stworzenie dedykowanej WIZYTÓWKI – czyli autorskiej publikacji na blogu MYTUJEMY.pl, wspieranej treściami na platformach społecznościowych. To story-tellingowy tekst przedstawiający Twój lokal z wielu perspektyw. Tworząc artykuł, angażujemy się na maksa, poznając historię miejsca, odwiedzając kilka razy restaurację, zbierając materiał fotograficzny i copywriterski. Przykładowe wizytówki znajdziesz w dedykowanej kategorii.

2/ Szkolenie social-mediowe dla Ciebie i Twojego zespołu – jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie gastronomii online. Z chęcią wykonamy audyt dotychczasowych działań na Facebooku i Instagramie, zaproponujemy nową strategię działania, a także przeprowadzimy szkolenie lub warsztat dla Twojego teamu. Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie. Nie wykluczamy także współpracy agencyjnej, tj. obsługi mediów społecznościowych Twojej restauracji.

3/ Stworzenie pakietu zdjęć do wykorzystania na mediach społecznościowych – dzielimy się naszą wiedzą z zakresu mobilnej fotografii kulinarnej oraz social media, by dostarczyć zestawy materiałów gotowych do wykorzystania przez Ciebie.

Jeśli jednak chodzi Ci po głowie niesztampowy pomysł na wspólne działanie, zrealizowanie projektu, który odbiega od standardów w marketingu gastronomii, jesteśmy otwarci na świeżość i nowe podejście. Napisz do nas wiadomość na [email protected], postaramy się odpowiedzieć możliwie jak najwcześniej (jeśli nie odpowiadamy w przeciągu kilku dni – przypomnij się, czasami coś nam umyka).

Nie współpracujemy z nowo otwartymi miejscami. Każda współpraca płatna jest przez nas jasno oznaczana. Współpracując z Twoją marką, okazujemy Ci pełne zaufanie i pokazujemy, że identyfikujemy się w pełni z filozofią reprezentowaną przez Twoją firmę.

Zanim napiszesz do nas wiadomość, zastanów się, czy nasze światy do siebie pasują. Jeśli tak, działajmy!

Jesteśmy firmą i wystawiamy faktury VAT.

MARKI, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

MYTUJEMY W MEDIACH

Podczas naszej działalności mogliście nas zobaczyć w następujących mediach: Gazeta Wyborcza (online & print), Magazyn Restauracje i Catering (kilkukrotnie), TVN, JOY, WTK (kilkukrotnie), ELLE Polska, ESKA (kilkukrotnie), TUU magazyn, Radio Meteor, Puro MAG etc.