NOCNY TARG TOWARZYSKI 2 – CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ?

Sprawdzone info z pierwszej ręki na temat najbardziej wyczekiwanego poznańskiego otwarcia lata 2018 w jednym miejscu. Nocny Targ Towarzyski rusza już 27 kwietnia przy Kolejowej 23. Nie może Was tam zabraknąć! Przed wizytą przeczytajcie, co przygotowuje dla Was ekipa NTT.

1/ LOKALIZACJA

Lokalizacja pozostaje ta sama. Nocny Targ Towarzyski będzie odbywał się w starych halach naprawczych PKP przy Kolejowej 23. To jedyne miejsce, w którym weźmiecie udział w oficjalnych wydarzeniach organizowanych przez Nocny Targ Towarzyski. Do Kolejowej 23 można dojechać tramwajami, autobusami, Uberem, taxówkami, rowerami lub przyjść do nas na pieszo. Bo wszystkie drogi w Poznaniu prowadzą na… NOCNY TOWARZYSKI!

2/ REMONT

Teren Nocnego Targu Towarzyskiego będzie po niemałej metamorfozie. Pojawią się nowe elementy dekoracyjne, leżaki, więcej stolików i miejsc siedzących. Spokojnie, księżyc na ścianie zostaje, nie mogłoby być inaczej! Dobra wiadomość – miejsce dla gości na hali zostanie powiększone o jeden peron.

3/ ARTYŚCI

Podczas nadchodzącego sezonu przy Kolejowej 23 pojawią się artyści z każdego zakątka kraju i świata! Wam jako pierwszym zdradzamy kilka nazwisk, którzy wystąpią specjalnie dla gości NTT: Kiasmos DJ set, Małe Miasta, Olivier Koletzki, Bum Bum Orkestar, Rubin Robi Raban, Norbi, Natalia Przybysz, Novika, Rosalie. To tylko niektórzy muzycy, których koncerty uświetnią drugą edycję Nocnego Targu. Wejście na każdy występ będzie darmowe – i tu nic się nie zmienia!

4/ JEDZENIE

Rok 2018 to totalna rewolucja dla jedzeniowej strefy NTT. Budujemy 5 nowoczesnych stanowisk gastronomicznych, lepiej wyposażonych, co bezpośrednio wpłynie na jakość serwowanych dań. Tamten rok pokazał nam, że mniej i konkretniej… znaczy dla Was więcej! Wśród wystawców w „odświeżonym” anturażu wystąpią: przyjemność, FALLA, UP IN SMOKE BBQ, Bushimi Sushi Burrito, FryDay, Restauracja HATTI, Asian Street Food Container. Będzie klasycznie, ale też debiutancko. Trzymamy kciuki za nowicjuszy!

Od góry: Bufet Truck, FALLA, Arepas, przyjemność, YES SER, Bushimi Sushi Burrito. Źródło: zdjęcia własne

5/ FOODTRUCKI

To one rozkochały gości podczas poprzedniej edycji. W tym roku… będzie to jeszcze bardziej ognisty romans! Na salony wjadą: Bufet Truck z zapieksami, Maczane – frytki belgijskie, miXtura vege, Food Patrol, Zdolni, Cubanos, Arepas, Nowy Meksykański Foodtruck (szczegóły wkrótce), Veggie Freaks, Arizona Pastrami. Na „strefie letniej” z foodtruckami ramię w ramię staną: YES SER oraz Fifne Lody Naturalne. Bęęęęędzie się działo!

6/ WARSZTATY KULINARNE

Najlepsi kucharze i pasjonaci jedzenia będą w letnie soboty przeprowadzać warsztaty kulinarne, pokazy gotowania na żywo & more. Będą smaki świata, szalone techniki i mnóstwo inspiracji! Swoją obecność potwierdzili już: Robert Makłowicz, Kuba Korczak, Patryk Dziamski, Agata Gwiazdowska i inni. Tego lata będzie rządziła kuchnia!

7/ TARGI TEMATYCZNE

Na terenie Nocnego Targu Towarzyskiego w niedziele będą odbywać się Targi Tematyczne – od wegetariańskich, przez rowerowe i roślinne, na vintage kończąc.

Więcej oficjalnych eventów szukajcie zawsze na fanpage’u Nocny Targ Towarzyski, link TUTAJ.

8/ MUNDIAL & STREFA KIBICA 

Tak, dokładnie tak! Strefa Kibica zagości na terenie Nocnego Targu Towarzyskiego. Koniec z dylematami, pt. Nocny Targ Towarzyski czy mecz! Jedzonko, coś do picia… i tak można kibicować!

9/ STANDUPY & KARAOKE 

Podobnie jak w tamtym sezonie Nocny Targ Towarzyski odwiedzą standuperzy. Po gęstych żartach… NTT zaprosi wszystkich na karaoke, aby było jeszcze milej i przyjemniej. Zabawo, trwaj!

10/ DRINKI & BAR

Podobnie jak w zeszłym roku do Waszej dyspozycji będzie kilka barów z napojami alkoholowymi (pamiętajcie, że alko tylko dla pełnoletnich) i bezalkoholowymi. Driniacze MYTUJEMY? Yes, indeed. Spodziewajcie się kilku autorskich propozycji koktajli… oczywiście w naszym stylu! Już pracujemy z chłopakami nad nowymi recepturami!

Na koniec warto wspomnieć, że część wprowadzonych zmian na terenie Nocnego Targu Towarzyskiego, to Wasze sugestie i komentarze, za które serdecznie dziękujemy. Tworzymy wspólnie to miejsce i tego nic nie zmieni.

One and only, NTT.