Gdzie oglądać Mundial 2018 w Poznaniu?

Sportowa gorączka ogarnęła cały kraj. Pomalowane buzie, zimne piwka w lodówce, flagi mieniące się na wietrze, kanapa uginająca się pod ciężarem przyjaciół. oczy skupione na telewizorze i… walka! jeśli jednak zdecydujecie się meczowe rozgrywki oglądać przy pysznej szamce w klimatycznym miejscu, zebraliśmy dla was listę sprawdzonych adresów z mundialowymi licencjami. sprawdźcie!

1/ STREFA KIBICA NA NOCNYM TARGU TOWARZYSKIM / KOLEJOWA 23

W czerwcu tereny NTT zamieniają się w wielką, sportową fiestę. W każdy meczowy dzień możecie wybrać się na Kolejową, by śledzić futbolowy festiwal w dwóch miejscach: na Strefie Letniej z łatwym dostępem do leżaków i pysznego street foodu lub w środku hali na wielkim, dmuchanym ekranie. Godziny otwarcia i szczegółowe informacje znajdziecie na fejsbukowym profilu Nocnego.

2/ MUNDIAL W ZDOLNYCH / PIEKARY 24

W nasłynniejszej knajpie w Poznaniu łączącej jedzenie ze sportem nie mogło zabraknąć mundialowego ekranu! Na Piekarach obejrzycie każdy mecz w ramach edycji 2018, a dodatkowo skosztujecie specjalnego zestawu kibica w cenie 28 PLN – piwo Lech Pils + pulled pork z majonezem, bekonem, cheddarem i sałatką Cezar. Towarzystwo wręcz doskonałe!

3/ WAKE PARK MALTA / NAD JEZIOREM MALTAŃSKIM

Mistrzostwa Świata na łonie natury, choć w centrum miasta? Da się! Wake Park Malta zaprasza na podziwianie wszystkich meczy nad Jeziorem Maltańskim. Suto zastawiony bar, meczowe pyszności serwowane przez Weranda Take Away i dźwięczne aftery. Leżaki czekają na Was! Więcej informacji szukajcie na fejsbukowym wydarzeniu.

źródło: FB Wake Park Malta

4/ MUNDIAL W PERYSKOPIE / DOMINIKAŃSKA 7

Kultowy Peryskop zaprasza do wspólnego oglądania Mundialu w stacjonarnej miejscówce przy Dominikańskiej. Dokładny terminarz rozgrywek biało-czerwonych znajdziecie na wydarzeniu.

zdjęcia: FB Peryskop

5/ MUNDIAL W PRZELOCIE / GOŁĘBIA

Znana miejscówka pod różowym neonem także organizuje wspólne kibicowanie w towarzystwie dobrych trunków i legendarnego ponczu. Jeśli jesteście fanami małego lokalu z Gołębiej i owocowych smaków, nie może Was tu zabraknąć! Szczegóły: event na FB.

6/ STREFA KIBICA POZNAŃ NA MTP

Ogroooomny telebim, zimne piwko, centrum miasta, strefa gastronomiczna…. MTP dąży do miana największej strefy kibica w naszym mieście! Na dedykowanym fanpejdżu znajdziecie wszelkie nowinki ze świata piłkarskich rozgrywek, relacje zdjęciowe, wywiady… Tam trzeba się znaleźć choć raz tego lata!

zdjęcia: FB Strefa Kibica Poznań

7/ STREFA KIBICA / DOMU KITCHEN & FRIENDS

128 cali full HD czeka na Was w sprawdzonej miejscówce przy Wrocławskiej! Dobre ceny, szeroka karta menu i mnóstwo pyszności dla każdego. Pizza, burgery, makarony, żeberka… Rezerwacji na meczowe wieczory możecie dokonywać pod numerem 614241042. To co? POLSKA GOLA?

źródło: instagram.com/domupoznan

8/ PRZYJEMNOŚĆ / GÓRNA WILDA 82/84

Sportowe emocje, kalifornijskie placki i kolorowe szprycery! Najbardziej odjechana pizzeria w Poznaniu zaprasza do swojego ogródka na wielkie wspólne kibicowanie. Stałe menu, znane trunki i przyjacielskie buzie. Lubimy ten vibe!

źródło: FB Przyjemność

INNE MIEJSCA Z MUNDIALOWYMI EKRANAMI

9/ UŁAN BROWAR / WYSPIAŃSKIEGO 26

Pyszne piwa, klimatyczny lokal i mnóstwo miejsca. Doskonałe dla grup.

10/ CHŁOPSKIE JADŁO / FREDRY 12

Kibicowanie przy tradycyjnym, polskim jedzeniu i to w centrum miasta. PS. Klimatyczny ogródek!

11/ GOŁE BABY / WROCŁAWSKA 17

„Burgery skąpane w zimnym piwie… To zestaw, który Ania Lewandowska podałaby Lewemu przed finałem mundialu!” – czytamy na tutejszym evencie! Ciekawi? Dołączajcie tutaj.

12/ KRIEK BELGIAN PUB & CAFE / WODNA 23

Coś dla wielbicieli rzemieślniczych piw. Kultowa lokalizacja.

12/ MUS BAR & VIEW / ROOSVELTA 22

„Murawa na szczycie Bałtyku czeka na Wasze przyjęcie!” – tu obejrzycie większość mundialowych rozgrywek. Szczegóły: event na FB.

Znacie jeszcze inne lokale, w których transmitowane są Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018? Dopiszcie adresy w komentarzu – razem stworzymy kompletną listę dla Poznaniaków. Uciekamy kibicować!