Co zrobić w walentyki jako singiel? – totalnie inny poradnik

Walentynki to święto zakochanych. Co zrobić, gdy tak naprawdę kochamy tylko siebie lub jeszcze nie zaczęliśmy kogoś innego? Zaplanujcie sobie 14. lutego według naszego totalnie innego poradnika. Tutaj wszystkie chwyty dozwolone! Ważne, aby nie było nudy!

1/ ZAMÓW SZAMĘ Z DOWOZEM
Wytypuj swoją ulubioną restaurację i zamów ucztę dla siebie z dostawą do domu. Najedz się za dwóch. Zaraz potem przejdź do punktu drugiego.

2/ SPACER 
Wyjdź na dwór, pohasaj po okolicy, zajrzyj do pobliskiego parku.

3/ OBEJRZYJ FILM
Taki, którego nigdy nie widziałeś i jest totalnie nie w Twoim stylu. Albo kolejną komedie romantyczną. Albo taki, który widziałeś setki razy.

4/ POSŁUCHAJ MUZYKI
Włącz Spotify, Youtube, iTunesa i posłuchaj czegoś nowego. Odgrzeb stare winyle – to może być dobry czas na wspominki. Podpatrz, co słucha Twoja koleżanka i daj ponieść się muzyce!

5/ UGOTUJ COŚ
Znajdź przepis w Internecie, którego wcześniej w życiu byś nie zrobił/zrobiła. Pójdź na zakupy, a po powrocie z nich… gotuj! My często gotujemy z Jadłonomią, What Katie Ate lub The Happy Pear.

6/ WYSPRZĄTAJ MIESZKANIE
Wiemy, że chaos to środowisko naturalne inteligencji… ale warto czasami odkurzyć to i owo!

7/ ZRÓB LISTĘ
Rzeczy, o których marzysz. Celów na najbliższy rok. Książek, które przeczytasz. Filmów, które obejrzysz. Chłopaków lub dziewczyn, których poderwiesz.

8/ PRZECZYTAJ KSIĄŻKĘ
Taką, która leży na półce od 1999 i czeka na Twój lepszy dzień. Pokochaj ją. Będzie Ci wdzięczna.

9/ ZRÓB SOBIE TRENING
Lekko i przyjemnie. Nie przemęczaj się. W końcu mówimy o treningu w „Święto”. Znajdź coś na Youtubie. Może joga? Może crossfit w domu? Może coś z Mel B lub polską Chodą?

10/ POWIEDZ, ŻE KOCHASZ
Może to ten dzień, kiedy powinieneś wyznać komuś miłość? (TYLKO DLA TYCH O MOCNYCH NERWACH)

11/ NAUCZ SIĘ CZEGOŚ Z YOUTUBE’A
Przejrzyj internetowe tutoriale. Może haftowanie lub szydełkowanie to właśnie Twój temat? You never know.

12/ ZADZWOŃ DO DAWNEGO ZNAJOMEGO
Nie kontaktowałeś się z nim dawno? Też jest singlem? Wiesz, że powinieneś pogadać z nim, bo lubicie się, ale trochę rozjechał się kontakt? To może być ten dzień!

13/ UPIECZ COŚ
Zrób sobie sernik. No każdy lubi serniczka. Chociażby kawałek.

14/ BĘDĘ GRAŁ W GRĘ
To nie tylko dobry pomysł na sylwestrowe szaleństwo (Kultowe video tutaj) —> może playstation? Może pasjans? A może chińczyk lub sudoku online?

15/ POKOLORUJ COŚ
Wydrukuj lub kup sobie antystresową kolorowankę i pokoloruj ją. Niech na karce zagości tęcza, a na Twojej twarzy niemały uśmiech. Zen gwarantowany.

No, a jeśli żadne z tych, co wyżej nie pasuje – możesz skończyć jak Bridget Jones (zdjęcie główne tekstu) – w kołdrze, z kubkiem lodów i Celine Dion na głośnikach.

Happy Valentine’s Day!